Wybierz swój pakiet i zamów już dzisiaj!

Telewizja Światłowodowa

Cennik dla klientów indywidualnych
Opłata za instalacje wynosi: 123 zł

Świetna Telewizja

Co powiesz na prawie 250 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 120 w jakości HD? W tym świetle wybór najnowocześniejszej technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na 3 pakiety: SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Dodatkowo - opcje premium, które zadowolą każdego widza.
Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz i na czym tylko chcesz. I nie ma znaczenia, że pozostałych domowników właśnie coś oświeciło i chcą zobaczyć inne programy na drugim telewizorze, tablecie czy smartfonie. W tej technologii wszystko jest możliwe.
Twoje łącze światłowodowe może zapewnić Ci niesamowite wrażenia z oglądania programów w jakości Full HD. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.
Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy - dzięki usłudze domowej nagrywarki. Możesz też obejrzeć swoje ulubione audycje nawet 3 dni do tyłu. Wszystko jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu, zaawansowanemu technologicznie dekoderowi.

Dlaczego powinieneś wybrać GLOBIT ISP?

Jeżeli nadal nie jesteś pewien czy to dobry wybór, to przeczytaj nasze atuty:

home_hosting_icon_1

Bezpieczeństwo

Pomiędzy operatorem a Twoim domem nie ma żadnych urządzeń wykorzystujących prąd, a te są zwykle najbardziej zawodne.
home_hosting_icon_2

Stabilność

Konstrukcja techniczna światłowodu sprawia, że jest on niezwykle stabilny i całkowicie odporny na wszelkie oddziaływania pogodowe. Nic więc nie jest w stanie zakłócić Twojego dostępu do internetu i domowej rozrywki. I to jest światła idea!
home_hosting_icon_3

Pomoc techniczna

Nasi technicy rozwiązują wszystkie awarie przez 24 godziny na dobę!
home_hosting_icon_4

Kompleksowe rozwiązanie

Jeden operator = 3 usługi (Internet Światłowodowy, Telewizja Światłowodowa, Telefon)